Menu
CITIZEN herenhorloge met leren band BM7400-21A
Toevoegen aan winkelwagen
CITIZEN
  • Beschikbaar op +31 070 3294943
  • Bereikbaar via whatsapp op +31 6 85121301
  • Marktleider in goudverkoop
  • Dé winkel in Den Haag sinds 1946
Productomschrijving
Model: BM7400-21A
Uurwerk: solar
Diameter kast: 39 mm
Horloge kast: 45 mm
Aanzetmaat: 21 mm
Horlogeband: zwart lerenband
Datumindicatie: ja
Waterdichtheid: 10 bar
Bijzonderheden: n.v.t.
Specificaties
Artikelnummer
EAN Code
Recent bekeken
-50%
CITIZEN
herenhorloge met leren band BM7400-21A
CITIZEN Citizen AN8190-51L  quartz
-50%